Hakkımızda

Kurumsal Yapımız

Firmamız 2012 yılında Soa Tekstil Bilişim adı altında ülkemizin önde gelen(Markafoni,Morhipo,Limango,1v1y,Unnado,Butik Bebe v.b.) firmalarına kaliteli,sağlıklı ürün tedariği ve lojistik sağlamak amacıyla kurulmuş olup hali hazırda bu faliyetlerine devam etmektedir.

Firmamız piyasa da edindiği tecrube ve deneyim ile 2014 yılında imalata başlamış olup Türkiye de ilk velboa kumaş üzerine dijital baskılı bebek battaniyesi üretimini gerçekleştirmiştir.Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin bir kısmını kendimiz üretmekteyiz,aynı zamanda piyasanın en tecrubeli ve deneyimli satın alma ekibimizle piyasanın önde gelen üreticilerinden en güncel modellerin satın almasını yaparak müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Firmamız ülkemizin en büyük e-ticaret sitesi platformlarından olan N11.com'da zcrbaby ,Hepsiburada.com'da Babkids mağazaları ile hizmet ermektedir.

Bunca yıllık tecrubemiz ve müşterilerimizden gelen talep üzerine cocukmarketim.com e-ticaret sitesini faliyete geçirerek siz değerli müşterilerimize ürünleri birinci elden ,güvenili ve en hızlı şekilde ulaştırmayı amaçlamaktayız.

 

Powered by iMagaza ETicaret